PURE DISTRICT = Spojení vědy a krásy, váš patent na krásu

PURE DISTRICT = Spojení vědy a krásy, váš patent na krásu

PURE DISTRICT je spojením vědy a krásy. Vědu v tomto případě zastupuje doktorka farmacie Lucia, která je odborným garantem celého projektu. Díky ní již nemusíte číst složení produktů, přečte je za vás. A jak celý koncept vypadá a jak se prezentuje má na starosti Líba. Jak samy o sobě říkají: „Jsme jako černá a bílá, jako jing a jang. Vše, co tvoříme, tvoříme s láskou.“ Každá je úplně jiná, ale dohromady tvoří tým, který má lidem co nabídnout.

Na začátku bylo KOMBE. Produkt, který na trhu chyběl. V roce 2015 Lucia znovuobjevila sílu a účinky ženšenu. Díky svým dlouholetým zkušenostem ve farmaceutickém průmyslu a výzkumu zjistila, že na trhu chybí kvalitní produkt ze ženšenu. V té době se spojila s Líbou, magistrou umění a společně začala více než roční cesta, na jejímž konci se zrodilo KOMBE. Unikátní kombinace ženšenu pravého a jujuby, jediná svého druhu na českém trhu. Chráněna ochrannou známkou pro evropský trh.  

Ženšen obsažený v KOMBE pochází z panenské oblasti PUNGGI, kde roste po tisíce let. Na světě existují jen dvě lokality, kde se tento druh ženšenu pěstuje. Právě tento druh je nejvzácnější a nejúčinnější. Existuje na něj také nejvíce klinických studií. KOMBE je denní rituál, bodyguard imunity, zdroj energie, koncentrace a likvidátor stresu i únavy. KOMBE ROYAL je 100% extrakt ze šestiletého červeného korejského ženšenu. Oproti klasickému KOMBE je KOMBE ROYAL velmi silná "bojová" verze. A my víme, že všichni, kterým na sobě záleží, jej budou milovat. KOMBE znamená v korejštině „na zdraví“.

KOMBE doslova změnilo život tisícům zákazníků.  A Lucia s Líbou se rozhodly vytvořit koncept, který by řešil péči o tělo komplexně. Nejenom vnitřně, ale i zevně. S přibývajícím věkem a vráskami každá žena více řeší, jakou kosmetiku používá. Nezajímá ji jen, jak produkt vypadá, jaké má vlastnosti, ale především, jak funguje. Na trhu v té době nebyla kosmetika, která by byla 100 % čistá a přesto účinná. Obecně čistě přírodní značky jsou fantastické pro pocit, který z nich máte, ale vrásky nevyhladí. Je to logické, protože obrovské molekuly nemohou prostoupit do hlubších vrstev pokožky a tak nemůžeme čekat zázrak. 

WHAMISA je ale jiná, funguje okamžitě. Díky zpracování patentovanou fermentací jsou účinné složky v molekulách „nastříhány“ a prostoupí tak až do dermis. Fermentace zaručí i přirozenou konzervaci a snižuje riziko alergických reakcí. Navíc ve složení značky nenajdete žádnou vodu, protože málokdo ví, že voda v kosmetických přípravcích vysušuje pleť a zbytečně ředí účinné látky produktu. 

V současnosti je PURE DISTRICT trendsetterem v uvádění kosmetických novinek na trh. V PURE umí propojit přírodu s nejnovějšími technologiemi zpracování a patentovaným výzkumem. Díky tomu dokáží nabídnout čistě přírodní produkty, které fungují okamžitě, dlouhodobě a zároveň jsou bezpečné. Kromě výše zmíněného můžete v PURE zakoupit i bytové vůně a PURE COLLECTION. Výběr toho nejstylovějšího a nejzajímavějšího pro každodenní užití. Více na www.puredistrict.cz