Naše značky

Naše značky - WHAMISA - Dětská péče - WHAMISA Dětská BIO první pomoc

WHAMISA Dětská BIO první pomoc

Dětská BIO první pomoc v bio kvalitě rychle zklidňuje a zmírňuje projevy podrážděné a citlivé pokožky. Je ideální na odřeniny, štípance a škrábence vašich nejmenších. Je to takové léčivé pohlazení jako od maminky.

Naše zkušenost: "S krémem jsem se seznámila tak trochu omylem. Celou dobu jsem si myslela, že jde o krém na ruce, protože po natření jsou ruce heboučké a hladké. Pak jsem se dozvěděla, na co všechno se tento zázračný krém hodí, a od té doby ho stále nosím v kabelce a používám jako první pomoc na štípnutí nebo odření pro sebe i své děti." Lenka Ter-Akopowa

Velikost balení: 50 ml
Cena včetně DPH: 585 Kč
Počet: 1
Za nákup získáte: 50 pure bodů
Cena za Pure Body: 320 bodů doplatek 470 Kč
  • Obsahuje organické výtažky z mrkve, rostlinných olejů a přirozeně fermentovaných organických složek.
  • Vhodné pro novorozence, děti i dospělé. Dobře snášen i u osob s atopickým ekzémem.
  • Dětská BIO první pomoc WHAMISA je vhodná pro vegany.

 

 

*Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, *Aloe Maculata Leaf Extract, **Cetyl Alcohol, Caulerpa Lentillifera Extract, *Coix Lacryma-Jobi Mayuen Seed Extract, *Lactobacillus/Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Maculata Aloe Leaf/Molasses Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Avena Sativa (Oat) Kernel Ferment Filtrate, *Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, *Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, *Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Xanthan Gum, Algin, ,***Scutellaria Baicalensis Root Extract,***Paeonia Suffruticosa Root Extract,***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ipomoea Batatas Root Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Beetroot Red, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Geranium Maculatum Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Pogostemon Cablin Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě
** přírodního původu
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

  • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
  • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
  • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

  • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
  • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
  • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest